Hakkımızda

Okçuerler Tekstil İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.

Şirketimiz 1999 yılında kurulmuştur.

Türkiye’de ilk geri dönüşümlü promosyon tekstil ürünlerini üretmiş yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında yer almıştır.2008 yılı itibari ile pamuklu Nitril iş eldivenleri üretimine geçiş yapmıştır. Firmamız 2010 yılında Aksaray Organize Sanayi Bölgesine taşınmış şuan 7500 m2 kapalı alanda pamuklu nitril iş eldivenleri üretimine devam etmektedir. Aylık üretimimiz 1.000.000 çift eldiven olup yıllık 12.000.000 çift iş eldiveni üretmektedir.

Firmamız faaliyet alanı açısından reel sektörün “Kişisel Koruyucu Donanım” ekipmanları içerisinde yer alan “Kauçuk emdirilmiş, sıvanmış veya kaplanmış eldivenler” olarak tanımlı “Nitril Kaplama İş Eldivenleri” ana ürün grubu üzerine odaklanmıştır. İşletmemiz, Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli “My Star” isimli markası altında EN 388 standardında üretim yapmakta olup Fransa CTS ve Türkiye den CE kalite belgesine sahiptir.

İşletmemizde, inovasyon, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı üretim benimsenmiştir. İşletmemizin daha önce yürüterek başarıyla tamamladığı, Tübitak Kobi Ar-Ge Başlangıç Destek Programı kapsamındaki 7110513 numaralı “Nitril Kaplama Eldiven İmalatında Ürün ve Üretim Sürecinin Geliştirilmesi” ve Ahiler Kalkınma Ajansı Sektörel Rekabet Edebilirlik Mali Destek Programı kapsamındaki “Üretim Teknolojisinin Geliştirilmesi İle Üretim Süreçlerinin İyileştirilmesi, Üretim Kapasitesi ve Verimliliğinin Artırılması” isimli projeler kapsamında yaptığı projelerin tamamı firmamızın AR-GE, inovasyon ve kalite konusundaki hassasiyetini vurgulamaktadır.